Avlu 9.Bölüm Fragmanı

Avlu 9.Bölüm Fragmanı hızlı bir şekilde sitemizde yayınlanmıştır. STAR TV ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Avlu dizisinin yeni bölümü 24 Mayıs Perşembe akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle.

Başrollerinde Demet Evgar, Ceren Moray ve Nursel Köse gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Avlu bu hafta yayınlanacak mı?

Türkiye'de izleyicilerin tercihi olan fragman sitesinde dizilerin fragman ve özetlerini takip edebilirsiniz.

FRAGMANI PAYLAŞ: http://fragmanlar.im/6vgsh

Dizinin son fragmanı ve yeni bölüm özeti sayfaya eklendi! Her bölümü büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara sitemizden ulaşabilirsiniz.

Yeni Bölüm Özeti

Deniz, suçlunun peşinde... Deniz şüphelerinin yersiz olmadığını çok acı bir şekilde görmüş, korktuğu başına gelmiştir.

Sahip olduğu en değerli kişiye, Ecem’e verilen bu zararı kimsenin yanına bırakmaya niyeti yoktur. Üstelik yaşanan bu olay Deniz için olduğu kadar cezaevi yönetimi için de bardağı taşıran son damladır.

1 Yorum Var

  1. melda

    26 Mayıs 2018 - 02:12

    Bu dizi heyecanlı gidiyor.Abartı başladı yalnız.Ölümden dönmüş,evine huzur bulmaya gelmiş bir kızı öldürdünüz.Bu kısım inandırıcı değil.Evin numarasına kadar bilen keş çocuk kızı canice öldürüyor.Hapisaneden dışarıyı yöneten şu kadını göklere çıkarmışsınız.Deniz nasıl oluyor da şüphelenmiyor.Şişlesin Kudret’i alsın kızının intikamını.Ona bu yakışır.Kudret ve ekibini tek tek hücreye atmalılar ki cinayet işliyemesinler..Başkalarına zararları dokunmasın.Ama cezaevi müdiresi çok yumuşak.Ölen NİHAL daha sertti.Ölümü muamma.Aydınlansın bakalım altından kim çıkacak??Kudret’in oğlunu hapise göndermeliler ki kudursun biraz.Azra için bakıyorum namı diğer(EFSUN)şahane rol yapıyor döktürüyor…

© 2017 Fragmanlarim.com - Güncel dizi fragmanları izleyin. En yeni fragmanlar sitesi.