Avlu 7.Bölüm Fragmanı

Avlu 7.Bölüm Fragmanı hızlı bir şekilde sitemizde yayınlanmıştır. STAR TV ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Avlu dizisinin yeni bölümü 10 Mayıs Perşembe akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle.

Başrollerinde Demet Evgar, Ceren Moray ve Nursel Köse gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Avlu bu hafta yayınlanacak mı?

Türkiye'de izleyicilerin tercihi olan fragman sitesinde dizilerin fragman ve özetlerini takip edebilirsiniz.

FRAGMANI PAYLAŞ: http://fragmanlar.im/1zpsi

Dizinin son fragmanı ve yeni bölüm özeti sayfaya eklendi! Her bölümü büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara sitemizden ulaşabilirsiniz.

Yeni Bölüm Özeti

Ecem, Alp’in Gerçek Yüzü İle Yüzleşiyor.

Ecem’in tanık olduğu olay başını büyük belaya sokmuş, Alp’i bambaşka birine dönüştürmüştür. Ecem onunla nasıl başa çıkacağını bilememektedir. Üstelik başa çıkması gereken tek kişi Alp de değildir... Kudret, gözünü karartmış bir halde etrafına dehşet saçmaya başlayıp tüm gözleri tekrar üstüne toplamıştır. Cezaevinde ise tatlı bir anneler günü telaşı devam eder…

2 Yorum Var

  1. sanem

    6 Mayıs 2018 - 00:13

    Her hapishanede böyle tipler varmıdır acaba? gözlemlediniz mi? Kudret karakterini pek güçlü yapmışsınız. İnsanlar onun konumuna özenip suç işlemeye can atacaklar nerdeyse.. Kudret hiç hücre cezası görmüyor orada bile torpil var demek canınız cehenneme.. Deniz zavallı güçsüz ve çaresiz durumda. İşe yaramaz kocasının yüzünden orda değil mi o bu ne ceza. Kızı da pek serbest. Babasına sırtaran saygısız bir tip. Başına gelmedik kalmayacak bu gidişle. Satılmış gardiyanlar orda da var demek. Dizide :eğlence, korku, güç, espri, kavga çok güzel yansıtılmış…

  2. melek

    5 Mayıs 2018 - 00:44

    Bu dizi bu kadar kötülüğü barındırmak zorunda mı?Devamlı birbirlerinin kuyusunu kazıyorlar.

© 2017 Fragmanlarim.com - Güncel dizi fragmanları izleyin. En yeni fragmanlar sitesi.